(0) |
Ласкаво просимо до світу кулінарних можливостей з електричною піччю Vimar VEO-6821B. Ось докладні характеристики цього чудового приладу:
З електричною піччю Vimar VEO-6821B ви зможете готувати широкий спектр страв з комфортом і надійністю.
| Комплектация | Деко для випічки, Решітка, що знімається, Ручка для зняття рожна, Ручка для дека, Вертел |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.8 х 61.5 х 41.0 см |
| Вага в упаковці | 12.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44.9 х 46.1 х 65.3 см см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Таймер | 60 хв хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрівальний елемент (гриль), Нижній нагрівальний елемент, Верхній і нижній нагрівальний елемент, Верхній нагрівальний елемент + конвекція, Нижній нагрівальний елемент + конвекція, Верхній і нижній нагрівальний елемент + конвекція |
| Потужність, кВт | 2 |
| Об‘єм, л | 68 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.