(0) |
Кавомолка Bosch TSM6A014R вдало поєднує в собі якість і скромну ціну.
Оскільки під час перемелювання використовуються гострі ротаційні ножі з неіржавкої сталі, для безпеки передбачене блокування системи, спрацьовує, якщо під час роботи відкривається кришка.
Увімкнути прилад легко: для цього треба закрити кришку та натиснути на неї. За один цикл можна перемолоти до 75 грамів зерен кави становить майже 10 чайних ложок.
| Комплектация | Кавомолка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 x 8.5 x 8.5 см |
| Вага | 0.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.5 x 9.5 x 9.5 см |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Ємність контейнера для зерен | 75 г |
| Все в упаковці | 0.74 кг |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.