(0) |
Подрібнити кавові зерна для улюбленого напою, що бадьорить, вам допоможе кавомолка TEFAL GT110838. Гострі ножі ретельно перемелюють зерна, тому ваш кави завжди буде смачний і ароматний.
Потужний, 180 Вт мотор, забезпечить ідеальний помел, цілих шести порцій кави за раз. Місткість контейнера становить 50 грамів, що дає можливість за раз приготувати каву на всю сім'ю.
Крім того, за допомогою цього приладу можна подрібнити горіхи, спеції, шматочки твердих фруктів, без зайвих зусиль.
Зручна система подрібнення, не залишає частинок подрібненого продукту під ковпачком, тому можете не переживати, що при відкритті ковпачка продукт буде розсипатися навколо, тут такого не буде.
Кавомолка не має окремого рубильника для початку роботи, а приводиться в дію за допомогою натискання на ковпак, внаслідок цього можете бути спокійні за безпеку використання.
Корпус TEFAL GT110838 виконаний з міцного пластику чорного кольору.
| Комплектация | Кавомолка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 11.8 x 11.8 см |
| Функції | Подрібнення горіхів Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Ємність контейнера для зерен | 50 г |
| Все в упаковці | 0.99 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.