(0) |
Завдяки кавомолці електричній BOSCH TSM6A011W ви зможете за лічені хвилини перемолоти кавові зерна для подальшого приготування запашної кави.
Представлений пристрій стане справжньою знахідкою для шанувальників кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою й бажають взяти участь практично у всіх етапах варіння гарячого напою, включно з подрібненням зерен кави.
Модель стала володаркою циліндричної форми корпусу, що має класичне біле забарвлення.
З таким дизайном техніка матиме граний вигляд в кухні, у якій інші кухонні прилади також мають забарвлення в темних тонах.
| Комплектация | Прилад Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 x 9 x 9 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.5 x 9.5 x 9.5 см |
| Оснащення | Імпульсний режим |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Ємність контейнера для зерен | 75 г |
| Все в упаковці | 0.68 кг |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.