(0) |
Кавомолка Zelmer ZCG7425 потужністю 150 Вт обладнана лезами з неіржавкої сталі, що дасть змогу кавомолці довго і старанно працювати для вас.
Місткість відсіку для кавових зерен становить 50 грамів, цього цілком вистачить на кілька вечорів за чашкою кави.
| Комплектация | Кавомолка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.4 х 10.8 х 10.8 см |
| Вага | 0.77 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Електричний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 23 х 21.5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Ємність контейнера для зерен | 50 г |
| Все в упаковці | 0.9 кг |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.