(1) |
Помел та подрібнення кавових зерен, круп, трав або горіхів відбувається швидко та легко за допомогою цієї практичної машини. Незалежно від того, чи ви хочете випити свіжомеленого еспресо або подрібнити горіхи: прилад працює на потужному повністю автоматичному рівні потужністю 160 Вт і управляється за допомогою кнопки включення. Два міцні леза з нержавіючої сталі забезпечують хороші результати щоразу. Компактний розмір та сучасний дизайн кухонного пристрою дозволяє легко зберігати його на вашій кухні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 9 х 9 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 10 х 11 см |
| Функції | Подрібнення зернових Подрібнення круп Подрібнення спецій Подрібнення трав Подрібнення цукру |
| Оснащення | Автоблокування Захист від перегріву |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Ємність контейнера для зерен | 65 г |
| Все в упаковці | 0.8 кг |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.