(0) |
| Комплектация | Кухонна машина Віночок з нержавіючої сталі Гак для тіста Насадка для замісу тіста Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.2 х 36.7 х 22.5 см |
| Вага | 4.38 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41.3 x 24.6 x 53.5 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Серия | Bake Essential |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Планетарна система змішування |
| Призначення | Кухонна машина |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Об'єм основної чаші, л | 4.8 |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Основні насадки у комплекті | Вінчик Гаки для тіста |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.