(0) |
Кухонна машина MUM58231 від німецької компанії Bosch потужністю 1000 Вт — це сучасна техніка, яка допомагає виконувати різні дії під час готування найрізноманітніших страв, від збивання до нарізання й натирання продуктів, змішування тіста тощо. Професійні насадки, продуманий дизайн і потужність пристрою роблять його надійним помічником на кухні.
| Комплектация | Кухонна машина Блендер М'ясорубка Гак для тіста Віночок для збивання вершків Віночок для рідкого тіста Шатківниця з 3 дисками з нержавіючої сталі: - двосторонній диск для нарізання скибочками (тонкі/товсті) - диск-тертка - двосторонній диск для шаткування (великий/дрібний) Сумка для зберігання дрібних аксесуарів (віночків, дисків) Прозора кришка на чашу з отвором для подавання інгредієнтів DVD диск з рецептами Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.2 х 28 х 27.1 см |
| Вага | 7.106 кг |
| Вага в упаковці | 8.38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 59.5 х 39 х 35 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Додаткові можливості | Інтегрований відсік для зберігання кабелю Аксесуари придатні для миття у посудомийній машині |
| Кількість насадок | 9 |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста М'ясорубка Тертка/Шатківниця |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 3.9 |
| Тип тертки | Велика Для нарізання скибочками Дрібна |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.25 |
| Кількість приводів | 3 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.