(0) |
Свіжі, натуральні соки з фруктів і овочів є джерелом цінних вітамінів і мікроелементів, необхідних для правильного функціонування організму. Нова роботизована насадка Kenwood KAХ720PL дасть змогу вам насолоджуватися багатством природи щодня. Сучасні технології й вільна праця призводять до м'якого витискання фруктів і овочів, завдяки якому в соку холодного вичавлення міститься набагато більше ферментів, вітамінів, поживних речовин і мінералів. Крім того, ви можете використовувати м'якоту, створену під час екструзії, для закусок, страв, випічки або десертів. Стартер простий у використанні й обслуговуванні, а великий глечик дає змогу готувати до 400 мл корисного соку за раз. Він вписується у вільний слот усіх кухонних машин Chef і KMix Kenwood.
| Гарантия | 14 днів |
| Вага | 2.57 кг |
| Вага в упаковці | 2.62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 x 30 x 21 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Призначення | Кухонна машина |
| Тип соковичавниці | Шнекова |
| Тип аксесуарів | Соковичавниці |
| Сумісність | Chef/Major (моделі починаються з KM - через адаптер KAT001ME) Sense/ Sense XL Chef/Chef XL (моделі починаються з KVC, KVL, KCC) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.