(0) |
Здорові напої за секунди
Якщо ви шукаєте стимул у тренажерному залі, здорову закуску або сніданок на ходу, застосунок Blend-Xtract Sport дасть змогу швидко та легко створювати поживні напої. Просто додайте свої інгредієнти, скрутіть, бац — і йдіть!
Портативне живлення
Ви отримаєте дві пляшки об'ємом 0,6 л, це означає, що ви завжди будете з додатковою пляшкою напоготові. Крім того, нехай ваша сім'я або друзі теж потраплять у цей світ здорової їжі.
| Гарантия | 14 днів |
| Вага | 0.76 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 25.8 x 13.5 x 25.8 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Призначення | Кухонна машина |
| Тип аксесуарів | Блендери |
| Сумісність | Підходить для кухонних машин Chef, Major, Cooking Chef, Chef Sense |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.