(0) |
Кухонний комбайн MPM MRK-17 стане бажаним оновленням на кухні, виконає низку важливих і корисних функцій. Це дозволить перетворити готування на справжнє задоволення та значно заощадити час на неї. Ви зможете збити яйця чи замісити тісто, подрібнити продукти чи натерти їх.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.61 кг |
| Вага в упаковці | 3.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 26 x 33.5 x 24 см |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Тип керування | Електронне |
| Сфера використання | Для дому |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста Тертка/Шатківниця |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 2 |
| Тип тертки | Для картоплі фрі Для нарізання скибочками |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Об'єм чаші блендера, л | 0.4 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.