(0) |
Кухонна машина Sencor STM6350WH - це багатофункціональний кухонний помічник. Комбайн суттєво спростить більшість важких кухонних операцій завдяки екстремально сильному двигуну з потужністю 1000 Вт.
Міцний суцільнометалевий корпус із металевими механізмами передачі
3-вивідна конструкція Sencor Smart Power & Energy – для оптимальної швидкості обертання
Регулювання обертів обертання з плавним пуском та 8 швидкісними режимами
Функція "Імпульс"
Світлодіодне освітлення чаші для змішування
4.5-літрова чаша з нержавіючої сталі з мірною шкалою
Прозора кришка чаші з отвором для додавання продуктів під час змішування
Пластикова кришка до чаші із нержавіючої сталі для зберігання приготовленої суміші
Планетарна система замісу, перемішування та збивання *
Насадки обертаються навколо своєї осі та одночасно навколо осі редуктора **
Штикова система кріплення насадок дозволяє швидко вдягати та змінювати їх
Знімна чаша та приладдя для зручного миття в посудомийній машині
Фіксувальний запобіжник у верхній позиції відкидної частини корпусу
Скляна чаша міксера на 1.5 л М'ясорубка для грубого та дрібного помелу
3 насадки для замісу, збивання та рідкого тіста - гак для замісу, насадка для змішування у формі літери А, віночок для збивання
Спеціальна гнучка насадка FLEXI для замішування м'якого тіста
Насадка для виготовлення ковбасок (2 ширини)
Форма для печива
Збивання до 8 яєчних білків
* гарантує перемішування всього вмісту місткості без залишку* *на 100% переробляє весь вміст чаші, забезпечує ідеальне змішування інгредієнтів
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 11.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 56 х 44 х 31 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Безступінчастий регулятор швидкості Знімні аксесуари можна мити в посудомийній машині Збивання до 8 яєчних білків |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста М'ясорубка |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Скло |
| Об'єм основної чаші, л | 4.5 |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.5 |
| Додаткові насадки | 3 насадки для замісу, збивання та рідкого тіста: - гак для замісу - насадка для змішування у формі літери А - віночок для збивання М'ясорубка для грубого та дрібного помелу Спеціальна гнучка насадка FLEXI для замісу м'якого тіста Насадка для виготовлення ковбасок (2 ширини) Формочка для печива |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.