(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 29 х 54 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 43 х 31 х 57 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Прозора кришка для чаші для запобігання розбризкуванню Антиковзні ніжки |
| Призначення | Кухонна машина |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста М'ясорубка Тертка/Шатківниця |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Нержавіюча сталь |
| Об'єм основної чаші, л | 6 |
| Тип тертки | Велика Дрібна |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.5 |
| Кількість приводів | 1 |
| Вид вінчика | Кулястий |
| Тип аксесуарів | Блендери |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.