(0) |
Електром'ясорубка VMG-1508 B від компанії Vinis з максимальною потужністю на 1500 Вт має корпус із високоякісної неіржавки та комплектується трьома решітками з діаметром отворів на 3, 5 і 7 мм (з продуктивністю 510, 726 і 978 г/хв відповідно)
Модель може працювати в реверсному режимі та має кілька насадок для приготування різних продуктів.
| Комплектация | Насадка для приготування томатного соку Насадка для оброблення овочів Насадка для дерунів Насадка для шинкування Ніж з нержавіючої сталі Металевий шнек 3 решітки з отворами 3, 5 і 7 мм Насадка для приготування ковбаси Комплект насадок для кеббе Алюмінієвий лоток для завантаження Штовхач |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 17.8 x 21.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43.5 x 24.5 x 20.8 см |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 3.62 |
| Вага, кг | 3.02 |
| Кількість решіток | 3; з отворами в 3, 5, 7 мм |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Для томатів/ягід Кеббе |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Вага (кг) | 3.02 |
| Вага в упаковці (кг) | 3.62 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Продуктивність, кг/хв | 0.978 |
| Кількість насадок | 4 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.