(0) |
М'ясорубка ARDESTO MGL-2250R з потужністю 1800 Вт, змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок і кебе, а також насадкою для тертя та шаткування.
Преміальний дизайн
Корпус і базові насадки виготовлені з міцного полікарбонату чорного кольору. Передня панель отримала хромоване покриття, яке робить зовнішній вигляд більш преміальним. Ножі, основні решітки та сито насадки для вичавлювання соку зроблені з міцної неіржавкої сталі.
Надійна конструкція
Металевий шнековий блок легко стикується і фіксується з основною частиною м'ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.
Висока продуктивність
Двигун потужністю 1800 Вт отримав захист від перегрівання та функцію реверсу. Продуктивність пристрою — 2 кг м'яса на хвилину. Три металеві решітки призначені на різну дрібність фаршу — 3 мм, 5 мм і 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок і кебе. Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач пришвидшить процес приготування фаршу. Додатковий блок для тертя та шаткування складається з декількох частин — трьох насадок для тертя різних розмірів, насадки для шаткування, а також додатковий штовхач.
| Комплектация | М'ясорубка Насадка для приготування домашньої ковбаси Насадка для приготування «кеббе» Насадки для тертки та шатківниці (4 шт.) Решітки (3 шт.) Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 35 х 15.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 28 х 25 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпуса: полікарбонат Решітки 3 мм, 5 мм і 7 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.2 |
| Вага, кг | 2.9 |
| Кількість решіток | 3 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Кеббе |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Вага в упаковці (кг) | 4.2 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.