З мультиваркою Moulinex Simply Cook Plus MK622132 ви можете так просто приготувати багато страв! Мультиварка Moulinex Simply Cook Plus допоможе приготувати все, що вам потрібно, від поживних сніданків до здорових основних страв. Смачні супи, ситні тушковані страви, корисні страви на парі, вишукані десерти та навіть хрусткий хліб!
Універсальність
12 програм приготування, щоб приготувати все: від смачної й корисної каші для сніданку до легких супів і рагу, а також корисних і смачних страв на парі й багато чого іншого! Підходить для приготування ваших повсякденних страв: приготування на парі, підсмажування, випічка, печеня (соте), каша, суп, тушковане м'ясо/повільне приготування, рис/крупи, йогурт/тісто, «Підігрів» і ручний режим!
Різноманітність варіантів приготування
Візьміть усе під свій контроль завдяки ручному режиму (5 хв — 9 год, 40-160 °C) для різноманітності приготування. Готуйте все, що вам подобається, й так, як вам подобається.
Зручність
Готуйте їжу, коли захочете, завдяки функції відкладеного старту й автоматичної підтримки тепла в певних меню (можливість попереднього скасування), щоб ваша їжа була гарячою, коли ви будете готові до її вживання!
Простота у використанні
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зі світлодіодними індикаторами, індикацією часу та температури. Легке встановлення, легке приготування!
Аксесуари
Всі аксесуари можна мити в посудомийній машині. До них входять: ложка для супу для отримання великих інгредієнтів, лопатка для перемішування продуктів, кошик для пари для здорової альтернативи приготування, мірний стакан із зазначенням мл для вимірювання рідини та/або рису для отримання оптимального повітряного результату.
Легко мити
Знімна внутрішня кришка та паровий клапан, які можна мити в посудомийній машині, роблять очищення легким і зручним.
| Комплектация | Мультиварка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.3 x 26.3 x 21.8 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 43.8 x 33.6 x 25.8 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 4 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Пароварка Запікання Випічка Смаження Каша Суп Тушкування Рис/крупи Йогурт/тісто Розігрівання Ручний режим Підігрівання |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 12 |
| Потужність нагрівального елемента | 750 Вт |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.