(0) |
Особливості мультиварки-скороварки MOULINEX CE501134:
| Комплектация | Пароварка Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Чаша |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.6 х 31.8 х 32.7 см |
| Вага | 5.07 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34.6 х 31.8 х 32.7 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Метал/пластик |
| Колір виробу | Білий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Чаша |
| Програми приготування | Рис/крупи Молочна каша Суп Тушкування Плов Випікання Смаження Мультишеф Пароварка Йогурт |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 21 |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Ручні настроювання | Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.