(0) |
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Пластиковый лоток для приготовления на пару Мерный стакан Лопатка Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 28 х 38.5 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31.7 х 35.2 х 46.2 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Тип керування | Сенсорне |
| Функції | Підтримання температури Таймер вимкнення Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основна комплектація | Книга рецептів Лопатка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | Мясо Птица Рис Суп Бобовые Голубцы Йогурт Варенье Морепродукты Тушение Разогрев/Выпекание Приготовление соуса |
| Кількість автоматичних програм | 30 |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарное |
| Ручні настроювання | Інгредієнти Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.