(0) |
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептов Контейнер-пароварка Лопатка Мерный стакан Чаша Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.6 кг |
| Вага в упаковці | 6.7 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44.5 x 32.5 x 28.2 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | ЖК-дисплей |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | 3D-нагрів Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик/металл |
| Основна комплектація | Книга рецептів Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Выпечка/Запекание Детское меню Жарка Йогурт/Творог Каша Рис Плов Пароварка/Суп Супы Тушение Паста Десерт |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 45 |
| Потужність нагрівального елемента | 750 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарное |
| Ручні настроювання | Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.