(0) |
Саме те, що вам потрібно! Мультиварка незамінна і надійна помічниця на вашій кухні, яка гарантує неперевершену якість страв і швидкого їх приготування. Більше не треба витрачати багато часу, щоб приготувати смачно, як шеф-кухар. Приготування їжі без участі в процесі. Різноманітність страв без спеціальних кухарських навичок. А з брендом TEFAL - номер один, у виготовленні кухонної техніки, все буде швидко і без зусиль.
Легко готувати
Все що потрібно - додати інгредієнти та включити. Мультиварка має інтуїтивно зрозуміле зручне меню і 37 автоматичних програм, включаючи ручний режим, який дозволяє встановити час приготування (5 хв - 9 годин) і температуру (40 - 160 ℃) для приготування улюблених страв. А з системою «Fuzzy logic» (унікальна інноваційна технологія штучний інтелект), готувати стає ще простіше! Адже в процесі приготування мультиварка самостійно підбирає необхідні температуру і час приготування (для ідеального приготування кожного рецепта).
Максимум зручності
Після приготування, мультиварка збереже ваше блюдо в теплому стані ще на 24 години. А з функцією відкладений старт, ваш сніданок буде готовий, поки ви ще спите.
Ідеальний результат
Кругова циркуляція гарячого повітря всередині чаші дозволяє домогтися ефекту приготування як в традиційній печі - страви більш насичені ароматом трав і спецій, а їх текстура ідеальна. Рівномірний нагрів забезпечує однорідність приготування їжі.
Міцна і надійна
Сферична внутрішня чаша в 6 шарів з антипригарним-керамічним покриттям і місткість 5 л, ідеально підходить для приготування їжі до 5 осіб.
Стильний дизайн
Завдяки компактним габаритам і стильному дизайну, мультиварка легко впишеться в будь-який інтер'єр і завершить стиль кухні.
Аксесуари
Для зручності приготування різних страв, в комплект входять також паровий кошик, лопатка, ложка, мірний стакан. А в разі, коли хочеться побалувати себе чимось незвичайним в комплект також входить книга з 50 різноманітними рецептами.
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептів Контейнер-пароварка Мірний стакан Ложка Лопатка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.85 x 29.4 x 39.8 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28.9 х 33.9 х 28.9 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Білий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | Випікання Підсмажування/просмажування Приготування супу Тушкування/приготування на повільному вогні Приготування на парі Рис Плов/ризото Десерт Каша Йогурт Варення Макаронні вироби Розігрівання Підтримання температури |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 37 |
| Потужність нагрівального елемента | 750 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.