(0) |
СУПЕР НОВИНКА, скороварка TEFAL COOK4ME + Connect CY855830. Необмежені можливості в приготуванні страв — завантаження будь-якого рецепту на мультиварку, завдяки з'єднанню Bluetooth і управлінню з Вашого смартфона.
Відкрийте для себе світ нових технологій в кулінарії і легкого приготування неймовірно смачних страв з мультиваркою скороваркою Tefal Cook4me + Connect.
Завантаження рецептів через Bluetooth
Ця стильна і розумна помічниця з інтуїтивно зрозумілою інтелектуальною панеллю керування і можливістю підключення до смартфону для завантаження рецептів в додатку, замінить Вам Шеф кухаря на кухні. Тепер смажити, варити, тушкувати, готувати супи, другі страви і різноманітні десерти стало ще цікавіше, простіше, швидше і приємніше.
Легкість роботи
150 заздалегідь завантажених рецептів, для щоденного легкого приготування їжі, та можливість завантаження нових, через ваш смартфон. Готуйте бажані страви за допомогою зручних покрокових підказок на екрані.
Універсальність в 1 девайсі
6 режимів приготування замінюють скороварку, пароварку, класичне приготування з 3-ма температурними рівнями: низький (приготування на повільному вогні), середній і високий (запікання). І звичайно ж вона збереже для Вас приготовану страву теплою (до 24 годин підігріву) якщо Ваш прийом їжі переноситься.
Швидкість і якість страв
Їжа готується набагато швидше і в ній зберігаються корисні властивості завдяки приготуванню під тиском. А що б приготувати страву Вам не потрібно контролювати процес, просто налаштуйте потрібний режим слідуючи інструкціям на екрані і займайтеся своїми справами, Cook4me + Connect приготує все сама.
Ви також можете запрограмувати відкладений старт і будьте впевнені, до потрібного часу ваші страви будуть готові.
Зручне управління
Великий LCD дисплей, який відображає покрокові інструкції при приготуванні страв допоможе приготувати навіть складні страви легко і швидко.
Продумані деталі
Легким рухом відкривайте і фіксуйте кришку, яка герметично блокується при приготуванні під тиском. А захист від перегріву гарантує безпеку використання. Велику 6-літрову містку знімну чашу з антипригарним покриттям, легко діставати завдяки не нагрівається ручкам і мити як вручну так і в посудомийній машинці.
Стильний дизайн
Неперевершений, стильний і дизайн Tefal Cook4me + Connect доповнить інтер'єр будь-якої кухні.
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Чаша для приготування Металева кришка Колектор конденсату Кошик для режиму пароварки Куля аварійного клапана Клапан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.8 x 32.4 x 32 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Вага в упаковці | 8.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 37.6 x 35.4 x 35.5 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | Інтелектуальне меню Керування зі смартфона Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 6 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основна комплектація | Контейнер для збирання конденсату Пароварка Чаша |
| Програми приготування | М'ясо Риба Овочі Фрукти Обсмажування - 160 °C Швидке приготування на високому тиску - 70 кПа/115 °C Швидке приготування на низькому тиску - 40 кПа/109 °C Розігрівання - 70 °C Підтримання тепла - 63 °C |
| Додаткові можливості | Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 50 |
| Потужність нагрівального елемента | 1600 Вт |
| Ручні настроювання | Інгредієнти Кількість порцій Рівень тиску Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.