(0) |
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Книга рецептів Контейнер-пароварка Мірний стакан Чаша Ложка Лопатка Мультиварка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33,6 x 31,0 x 28,7 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36.7 x 35.7 x 35.4 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | 3D-нагрів Йогурт Мультиповар Пароварка |
| Об'єм, л | 4.8 |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Рагу Супи Запікання Приготування на парі Приготування у режимі су-вид Повільне приготування Каші Йогурт та ферментація Нагрівання Регульований режим шеф-кухаря |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 10 |
| Потужність нагрівального елемента | 915 – 1090 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.