(0) |
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка/Чаша Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 28.4 x 22.5 см |
| Вага | 3.27 кг |
| Вага в упаковці | 4.71 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44.3 x 33.8 x 27.1 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | РК |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 4 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Чорно-сірий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Приготування на парі Підтримка температури Випікання Печеня (соті) Каша Суп Тушковане м'ясо/повільне приготування Рис/крупи Йогурт Підігрівання Ручний режим |
| Додаткові можливості | Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Інша |
| Кількість автоматичних програм | 10 |
| Потужність нагрівального елемента | 750 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.