Саме те, що вам потрібно! Мультиварка незамінна і надійна помічниця на вашій кухні, яка гарантує неперевершену якість страв і швидкого їх приготування. Більше не треба витрачати багато часу, щоб приготувати смачно, як шеф-кухар. Приготування їжі без участі в процесі. Різноманітність страв без спеціальних кухарських навичок. А з брендом TEFAL - номер один, у виготовленні кухонної техніки, все буде швидко і без зусиль.
Легко готувати
Все що потрібно - додати інгредієнти та включити. Мультиварка має інтуїтивно зрозуміле зручне меню і 41 автоматичну програму, включаючи ручний режим, який дозволяє встановити час і температуру для приготування улюблених страв. А з системою «Fuzzy logic» (унікальна інноваційна технологія штучний інтелект), готувати стає ще простіше! Адже в процесі приготування мультиварка самостійно підбирає необхідні температуру і час приготування (для ідеального приготування кожного рецепта).
Максимум зручності
Після приготування, мультиварка збереже ваше блюдо в теплому стані ще на 24 години. А з функцією відкладений старт, ваш сніданок буде готовий, поки ви ще спите.
Ідеальний результат
Кругова циркуляція гарячого повітря всередині чаші дозволяє домогтися ефекту приготування як в традиційній печі - страви більш насичені ароматом трав і спецій, а їх текстура ідеальна. Технологія індукційного нагріву забезпечує більш точний контроль температури та ідеальне приготування страв завдяки оптимальній циркуляції тепла. Рівномірний нагрів забезпечує однорідність приготування їжі.
Міцна і надійна
Запатентована чаша сферичної форми, з товстими 6 кульовими стінками, забезпечить рівномірний розподіл тепла, підвищеною теплопровідністю, має високі антикорозійні властивості, стійка до механічних впливів. Місткість чаші 5 л, ідеально підходить для приготування їжі до 5 осіб.
Стильний дизайн
Завдяки компактним габаритам і стильному дизайну, мультиварка легко впишеться в будь-який інтер'єр і завершить стиль кухні.
Аксесуари
Для зручності приготування різних страв, в комплект входять також паровий кошик, лопатка, ложка, мірний стакан. А в разі, коли хочеться побалувати себе чимось незвичайним в комплект також входить книга з 60 різноманітними рецептами.
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептів Контейнер-пароварка Мірний стакан Лопатка Ложка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 x 28 x 38.8 см |
| Вага | 4.92 кг |
| Вага в упаковці | 6.79 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31 х 35.8 х 46.7 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | РК |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Лопатка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | Каші Тушкування Смаження Пароварка/суп Печеня Суп Повільне приготування Рис Плов/ризото Десерт Каша Йогурт Джем Паста Розігрівання Пароварка Випікання Йогурт Дитяче меню Готування за типами інгредієнтів |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 41 |
| Потужність нагрівального елемента | 1200 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.