(0) |
Мультиварка TEFAL MultiCook&Stir RK905A34 — найкращі традиції в новому поколінні!
Лопатка для перемішування і сферична чаша — секрет повітряної однорідної текстури страв. Смачний результат, як після традиційної печі — цим захочеться поділитися!
Сферична чаша
Ефект традиційної печі. Рівномірне приготування завдяки круговій циркуляції повітря.
Лопатка для перемішування
Повністю автоматичне приготування й насичений смак страв.
Особливості мультиварки TEFAL MultiCook&Stir RK905A34:
| Комплектация | Мультиварка Кошик для приготування на парі Мірна чашка 2 спеціальні ложки (для супу та рису) Книга рецептів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 8.17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33.2 х 48.4 х 32.2 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | 3D-нагрів Змішування Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Бронзовий/Чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Рис Плов Каші Тушкування Смаження Пароварка/суп Запікання Пароварка Випікання Йогурт Дитяче меню Десерт Су-вид Готування за типами інгредієнтів |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 20 |
| Потужність нагрівального елемента | 1200 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.