(0) |
| Комплектация | Мультиварка Чаша Ложка Пароварка Половник Книга рецептів Шнур живлення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 25 x 25 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 29 х 26 х 26 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Знімна внутрішня кришка Вимкнення автопідігріву |
| Функції | Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 3 |
| Матеріал корпуса | Пластик / Метал |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь / Чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Ополоник Чаша |
| Програми приготування | Крупи Плов Тушкування Суп Варіння на пару Гречка Дитяче харчування Жарка Йогурт Запіканка Випічка Паста Запікання Холодне Піца Пельмені Соте Стерилізація |
| Додаткові можливості | Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 20 |
| Потужність нагрівального елемента | 500 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | REDMOND RB-305 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.