(0) |
Повільноварка RUSSELL HOBBS 25630-56 — це новий прилад, який являє собою унікальне поєднання 3 способів приготування.
Повільноварка
Ідеальна для приготування поживних і корисних страв на щодень: запіканок, супів, рагу, тушкованих овочів та м'яса.
Су-від
Приготування надзвичайно смачних та соковитих і водночас дієтичних страв із насиченим смаком у вакуумі.
Розумний щуп температури
Для фантастично смачної печені, стейків і курчати. Термощуп гарантує, що страва не перевариться й не підгорить.
Страви з повільноварки завжди мають насичений смак і апетитний аромат, водночас у них зберігаються всі вітаміни та поживні властивості, завдяки дбайливій потужній термічній обробці.
| Комплектация | Повільноварка Знімна керамічна каструля Інтелектуальний термощуп для вимірювання температури Підставка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 44 x 30 см |
| Вага | 6.519 кг |
| Вага в упаковці | 7.3164 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28 х 45 х 36 см |
| Тип | Повільноварки Су-види |
| Дисплей | Цифровий мікропроцесорний |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Приготування супів, бульйонів, соусів, лечо, кабачкової та баклажанової ікри Приготування гуляшів Приготування відварів для холодця |
| Функції | Підтримання температури Смаження Тушкування |
| Об'єм, л | 6.5 |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Колір виробу | Чорний |
| Основна комплектація | Чаша |
| Програми приготування | Повільноварка Су Вид Повільне тушкування Запікання з інтелектуальним термощупом |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Оглядове вікно |
| Мова меню | Інша |
| Кількість автоматичних програм | 3 |
| Потужність нагрівального елемента | 350 Вт |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.