(0) |
СУПЕРНОВИНКА TEFAL COOK4ME + CY851130
Відкрийте для себе світ швидких, легких і надзвичайно смачних страв із мультиваркою-скороваркою Cook4me+. Ця стильна та розумна помічниця з інтуїтивно зрозумілою інтелектуальною панеллю керування замінить вам кухаря на кухні.
Розумна мультиварка. Завдяки шести режимам приготування і 150 заздалегідь запрограмованим рецептам Cook4me+ є ідеальним помічником для швидкого та легкого приготування смачних і корисних страв. Просто виберіть, натисніть і дотримуйтесь покрокової інструкції.
Легкість керування. 150 заздалегідь завантажених рецептів для щоденного легкого приготування їжі. Готуйте бажані страви з огляду на інгредієнти, вагу або кількість гостей за допомогою покрокових підказок на екрані.
Універсальність в 1 девайсі. 6 режимів приготування замінюють скороварку, пароварку, класичне приготування з 3 температурними рівнями: низький (приготування на повільному вогні), середній і високий (запікання). І, певна річ, вона збереже для вас приготовану страву теплою (до 24 годин підігрівання) якщо ваше приймання їжі відкладається.
Швидкість і якість страв. Їжа готується набагато швидше, і в ній зберігаються корисні властивості завдяки приготуванню під тиском. А щоб приготувати страву, вам не потрібно контролювати процес, просто встановіть потрібний режим, дотримуючись інструкцій на екрані, і робіть свої справи, Cook4me+ приготує все сама.
Ви також можете запрограмувати відкладений старт і будьте впевнені, до потрібного часу ваші страви будуть готові.
Зручні деталі. Легким рухом відкривайте та фіксуйте кришку. А місткішу знімну чашу на 6 літрів з антипригарним покриттям легко діставати завдяки ручці та мити як уручну, так і в посудомийній машинці.
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Паровий кошик Чаша Контейнер для збирання конденсату Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.8 x 36.4 x 32 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Вага в упаковці | 8.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 37.6 х 35.4 х 35.5 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | Інтелектуальне меню Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 6 |
| Основна комплектація | Контейнер для збирання конденсату Пароварка Чаша |
| Програми приготування | М'ясо Риба Овочі Фрукти Обсмажування - 160 °C Швидке приготування на високому тиску - 70 кПа/0.7 bar/115 °C Швидке приготування на низькому тиску - 40 кПа/0.4 bar/109 °C Розігрівання - 70 °C Підтримання тепла - 63 °C |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Російська Українська |
| Кількість автоматичних програм | 150 |
| Потужність нагрівального елемента | 1600 Вт |
| Ручні настроювання | Інгредієнти Вага Кількість порцій Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.