(0) |
Мультиварка Good to Go має 8 універсальних функцій приготування, щоб приготувати смачні страви, - від запікання м'яса або запіканок на повільному режимі до приготування ароматних ризотто. Ви можете легко приготувати всілякі смачні страви в одній каструлі. Виберіть один з наступних варіантів: повільне приготування - готування на високих температурних режимах (обсмажування), повільне приготування - готування на низьких температурних режимах (жарке), су-вид, повільне приготування, приготування на пару, рис, кип'ятіння та підтримання тепла.
Завдяки знімній панелі управління мультиварки, ви можете легко взяти гарячі страви прямо до столу для сервірування. Коли ви закінчите насолоджуватися їжею, ви можете помістити каструлю прямо в посудомийну машину.
Міцний корпус чаші з литого алюмінію витримує зношування в процесі використання, миття в посудомийній машині. Чаша мультиварки має привабливий дизайн і може бути використана як подача на основний стіл.
| Комплектация | Мультиварка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.6 х 48.7 х 21.4 см |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 50.3 х 44.6 х 34.1 см |
| Тип | Мультиварки |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Таймер вимкнення |
| Об'єм, л | 6.5 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Чорний |
| Основна комплектація | Пароварка Решітка для гриля |
| Програми приготування | Швидке приготування - готування на високих температурних режимах (обсмажування) Повільне приготування - готування на низьких температурних режимах (печеня) Су-вид Повільне приготування Приготування на пару Рис Кип'ятіння Підтримка тепла |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Оглядове вікно |
| Кількість автоматичних програм | 8 |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.