(0) |
| Комплектация | Ложка Мірний стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 24.5 х 23 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 x 45 x 35 см |
| Тип | Рисоварки |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Пароварка Підтримання температури |
| Об'єм, л | 1.8 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка |
| Мова меню | Інша |
| Кількість автоматичних програм | 2 |
| Потужність нагрівального елемента | 700 Вт |
| Покриття чаші | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.