(0) |
| Комплектация | Мультиварка Чаша Решетка для приготовления пищи на пару Мерный стакан Половник Дуршлаг Кулинарная книга Инструкция по эксплуатации |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 26 x 28 см |
| Вага в упаковці | 3.32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 32 х 30 х 30 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | Напряжение: 220-240 В Частота: 50/60 Гц |
| Об'єм, л | 4 |
| Матеріал корпуса | Металл |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Основна комплектація | Книга рецептів Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Рис Плов Йогурт Выпечка Каша Молочная каша Холодец Суп Тушение Десерт Запекание Фритюр Овощи Любимое дело На пару Жарка Подогрев молока Подогрев Гречка Овсяная каша Лазанья Быстрое приготовление Бобовые Варенье Паста Пельмени Мясо на гриле Тушеная рыба Рагу Фрикасе Стейк Томление Стерилизация Жареное мясо Пицца Гуляш Тушеное мясо Бефстроганов Борщ Детское питание Голубцы Печеный картофель Поддержание температуры Твой рецепт |
| Мова меню | Російська |
| Кількість автоматичних програм | 42 |
| Потужність нагрівального елемента | 860 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарное |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.