(0) |
Мультиварка DELFA DMC-500 має об'єм у 4 літри й обладнана функцією, яка підтримує страву теплою до моменту подавання на стіл.
Перелік можливостей містить такі програми: рис, плов, йогурт, смаження, тушкування, випікання, підігрів, пароварка, суп, каша.
Її потужності й об'єму в 4 л буде досить для приготування смачного обіду на всю сім'ю.
Завдяки безлічі аксесуарів, мультиварка зробить приготування їжі для вас ще легшим та заощадить ваш час.
| Комплектация | Мультиварка Каструля Лоток для пароварки Ложка для рису Мірний стакан Кабель живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 26.5 х 27.2 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Вага в упаковці | 3.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28.2 х 28.2 х 28.5 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 4 |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Рис Плов Йогурт Смаження Тушкування Випічка Підігрівання Пароварка Суп Каша |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 10 |
| Потужність нагрівального елемента | 700 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.