(0) |
Крейдяна поверхня повільноварки CHALKBOARD — це дуже стильно та незвично. Вона перетворює рутину, пов'язану з приготуванням їжі, на привід для милої забави, адже можна залишати «записки» близьким із побажаннями або просто з назвою страви.
Повільноварка — ідеальний прилад, щоб готувати поживні та корисні страви, коли треба заощадити час. Страви з повільноварки завжди мають насичений смак і апетитний аромат, водночас у них зберігаються всі вітаміни та поживні властивості, завдяки дбайливій потужній термічній обробці.
Об'єм приладу — 3.5 літра, чого цілком досить для приготування страви для родини з 4 осіб. Повільноварка також має 3 температурні режими: високий, низький і підтримання температури. Скляна кришка дасть змогу контролювати процес приготування, а зручні не нагрівні ручки зроблять процес готування максимально комфортним.
Готуйте смачні та корисні страви у повільноварці 24180-56!
| Комплектация | Повільноварка Кришка Крейда (2 шт.) Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.8х22.8х22.8 см |
| Вага | 3.88 кг |
| Вага в упаковці | 4.77 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 27.8х27х26.7 см |
| Тип | Повільноварки |
| Дисплей | Немає |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | Пароварка Підтримання температури |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь з чорним матовим покриттям |
| Колір виробу | Чорний матовий |
| Основна комплектація | Чаша |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка |
| Потужність нагрівального елемента | 200 Вт |
| Покриття чаші | Кераміка |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.