(0) |
Якщо ви полюбляєте рис, рисоварка MAXICOOK 14 CUP RICE COOKER 23570-56 від Russell Hobbs створена спеціально для вас.
Завдяки великій місткості, на 14 чашок рису, приготування універсального гарніру для всієї родини на весь тиждень стане простіше, ніж коли-небудь. Просто дотримуйтесь інструкцій і готуйте улюблені страви з рисом для сімейного обіду, вечері з друзями або вечірки.
Крім того, 23570-56 має функцію підтримки тепла. А зберігання рису в правильній теплій температурі важливо для гігієнічних цілей. Щойно рисоварка закінчить приготування, вона автоматично увійде в режим «зігрівання», у якому буде виробляти достатню кількість тепла, щоб підтримувати потрібну температуру рису.
| Комплектация | Рисоварка Лопатка Мірний стаканчик Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.7х33.8х26.5 см |
| Вага | 5.88 кг |
| Вага в упаковці | 6.47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.3х26.5х35.5 см |
| Тип | Рисоварки |
| Дисплей | Немає |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Підтримання температури |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь |
| Основна комплектація | Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Приготування рису |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Оглядове вікно |
| Мова меню | Інша |
| Кількість автоматичних програм | 1 |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.