(0) |
Мультиварка-скороварка YUMMY YPC-A600X: готувати просто
Для тих, хто не хоче проводити довгі години, стоячи біля плити, вдихати запах смаженої олії, — є порятунок — мультиварка-скороварка YUMMY YPC-A600X. Завдяки великій кількості запрограмованих рецептів цей прилад зробить життя власника простішим та смачнішим.
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Контейнер для збирання конденсату Кошик для смаження у фритюрі Ложка Мірний стакан Чаша Шумівка Аерокришка Кришка скороварки Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 28 х 28 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49 х 33.5 х 33.5 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | Кольоровий РК |
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм, л | 6 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Основна комплектація | Контейнер для збирання конденсату Кошик для смаження у фритюрі Ложка Мірний стакан Чаша Шумівка |
| Програми приготування | Аерогриль Су-від Тиск Варіння Смаження Запікання Йогурт Пара Тушкування |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 76 |
| Потужність нагрівального елемента | 1500 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне Suna |
| Ручні настроювання | Рівень тиску Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Тефлонове |
| Сумісні чаші | YРC-А6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.