(0) |
Після довгого робочого дня, чудово знати, що вдома на вас чекає смачна вечеря. А нова повільноварка MAXICOOK 6L SEARING SLOW COOKER 22750-56 від Russell Hobbs приготує корисні та поживні страви якраз до вашого повернення з роботи. Вона вміщує до восьми порцій, дозволяючи на тиждень забути про необхідність готувати.
Крім того, повільноварка — це ідеальний прилад, якщо ви хочете, щоб ваша їжа була поживною та корисною. Страви з повільноварки завжди мають насичений смак і апетитний аромат, водночас у них зберігаються всі вітаміни та поживні властивості, завдяки дбайливій потужній термічній обробці.
Прилад також обладнаний скляною кришкою, яка дасть змогу контролювати процес приготування, а зовнішній корпус має ненагрівні ручки, для зручності використання.
| Комплектация | Повільноварка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5х23.5х32.3 см |
| Вага | 5.88 кг |
| Вага в упаковці | 6.47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.3х25.6х35.5 см |
| Тип | Повільноварки |
| Дисплей | Є |
| Тип керування | Сенсорне |
| Функції | Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 6 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь |
| Основна комплектація | Чаша |
| Програми приготування | Повільне приготування їжі Швидке приготування їжі Підтримка температури |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Оглядове вікно |
| Мова меню | Інша |
| Кількість автоматичних програм | 3 |
| Потужність нагрівального елемента | 170-200 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.