(0) |
Рисоварка Russell Hobbs 27030-56 — сучасний електричний пристрій, розрахований на 6 порцій вареного рису (до 200 грамів на порцію). Ця модель стане чудовим помічником у приготуванні не тільки смачних, а й корисних низькокалорійних страв.
Особливості рисоварки:
На рисоварку діє обмінна гарантія 2 роки + 1 за умови реєстрації приладу на сайті виробника.
| Комплектация | Рисоварка Знімна кришка Паровий кошик Мірна чашка Ложка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.7 x 27.1 x 22 см |
| Вага | 1.435 кг |
| Вага в упаковці | 1.732 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 18.8 х 24.6 х 24.6 см |
| Тип | Рисоварки |
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм, л | 1.4 |
| Основна комплектація | Ложка Мірний стакан Чаша |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Оглядове вікно |
| Кількість автоматичних програм | 1 |
| Потужність нагрівального елемента | 300 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Кількість порцій |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.