(0) |
Мультиварка-скороварка Rotex REPC53-B - проста в управлінні і функціональна помічниця.
Вона поєднує в собі 7 пристроїв: мультиварка, скороварка, сковорода, пароварка, йогуртниця, фритюрниця і духовка.
Чаша з антипригарним покриттям має обсяг 5 літрів. 10 автоматичних програм і книга рецептів допоможуть опанувати весь функціонал і насолоджуватися процесом приготування!
Комплектацію скороварки можна доповнити баночками для приготування йогурту і кошиком для картоплі фрі (набір RAM03).
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача — внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Алюмінієва пароварка Мірний стакан Ложка Ополоник Книга "42 рецепта" |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.5 х 31 х 31 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36 х 33 х 33 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Рис Каша Йогурт Холодець Випічка Борщ/суп Пар Смаження Тушкування М'ясо Підігрівання |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 12 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Сумісні чаші | RIP5018-A RIP5018-C RIP5053-A |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.