(0) |
Процес приготування в мультиварці повністю автоматизований. Автоматичні програми дають змогу готувати страви з м'яса, птиці, риби, морепродуктів, вегетаріанську їжу, варити каші, супи, гарніри, макарони, плов, смажити у фритюрі, робити йогурти, тісто, фондю, готувати випічку, джеми, варення, десерти, компоти й багато інших страв. Тривимірний нагрів чаші під час приготування страви дає змогу рівномірно розподіляти тепло по всьому об'єму ємності та допомагає зберігати корисні речовини продукту. Функціональні можливості мультиварки доповнені режимами відкладеного старту й автопідігріву страви з можливістю його ручного вимкнення.
АВТОМАТИЧНІ ПРОГРАМИ
«ЕКСПРЕС» — рекомендується для швидкого приготування рису, розсипчастих каш із круп.
«МОЛОЧНА КАША» — для приготування молочних каш із різних видів круп.
«ТУШКУВАННЯ» — для тушкування овочів, м'яса, птиці, морепродуктів.
«СМАЖЕННЯ» — для смаження м'яса, овочів, птиці, морепродуктів.
«СУП» — для приготування різних перших страв (суп, борщ, розсольник, вуха, щі, солянкад.), а также компотов и напитков.
«НА ПАРІ» — для приготування на парі овочів, риби, м'яса, мантів, дієтичних і вегетаріанських страв, дитячого меню.
«МАКАРОНИ» — для приготування макаронних виробів, пельменів, сосисок, хінкалі, відварювання яєцьд.
«ТОМЛІННЯ» — поступова зміна температури з низької до високої та тривалість програми дають змогу продуктам готуватися у власному соку. Завдяки цьому на вашому столі з'являться насичені каші, «томлені» супи, найніжніше рагу, пюре, справжня тушонка та улюблений всіма холодець.
«ВАРІННЯ» — для приготування овочів і бобових.
«ВИПІКАННЯ» — для випікання бісквітів, запіканок, пирогів із дріжджового та листкового тіста.
«КРУПИ» — для варіння розсипчастих каш із різних видів одно- й багатокомпонентних круп, приготування різних гарнірів.
«ПЛОВ» — для приготування різних видів плову.
«ЙОГУРТ» — для приготування домашнього йогурту.
«ПІЦА» — завдяки цій програмі ви зможете легко готувати цю популярну страву й експериментувати з начинками.
«ХЛІБ» — для випікання різних видів хліба з пшеничного борошна та з додаванням житнього борошна. Програма передбачає повний автоматизований цикл приготування: від вистоювання тіста до випікання.
«ДЕСЕРТИ» — програма дає змогу готувати найрізноманітніші десерти (безе, варення, медові яблука, помадки й багато іншого).
ФУНКЦІЯ РОЗІГРІВАННЯ
Ця функція дає змогу розігріти готову страву, навіть якщо ви щойно витягли її з холодильника.
ПІДТРИМАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ГОТОВИХ СТРАВ (автопідігрів)
Мультиварка REDMOND RMC-M90 оснащена функцією автопідігріву, яка запускається автоматично після закінчення процесу приготування, підтримуючи страву в гарячому стані тривалий час. Потрібно розумно використовувати цю можливість, оскільки тривалий підігрів може пересушити страву.
ВИМКНЕННЯ АВТОПІДІГРІВУ
З'явилася можливість вимкнути функцію підтримки температури страви під час введення програми приготування. Якщо продукт готувався на невеликій температурі (йогурт, тістотощо), автоматичне ввімкнення функції підтримки температури після закінчення роботи програми може зіпсувати його. Тепер вам не потрібно чекати на закінчення приготування, щоб встигнути вимкнути функцію автопідігріву. Зробіть це під час налаштування програми роботи мультиварки. Далі за вас усе зробить автоматика!
ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ
Функція відкладеного старту дає змогу приготувати страву до потрібного часу з відтермінуванням до 24 годин. Встановіть потрібне значення на таймері, і страва буде готова до сніданку або приходу гостей.
ЧАША З КЕРАМІЧНИМ ПОКРИТТЯМ
Для більш комфортного приготування й експлуатації ми замінили чашу з тефлоновим покриттям на дорожчу та більш якісну. На відміну від тефлону, керамічне антипригарне покриття має високу стійкість проти механічних пошкоджень. У нього прекрасні антипригарні та теплопровідні властивості, завдяки чому їжа не прилипає до поверхні та не пригоряє впродовж усього процесу приготування. Ця чаша чудово підходить для випікання, смаження, тушкування і варіння молочних каш. Також можливе використання чаші поза мультиваркою для зберігання продуктів і приготування страв у духовці. Чашу можна мити в посудомийній машині.
КУЛІНАРНА КНИГА НА 200 РЕЦЕПТІВ
Команда кухарів компанії REDMOND розробила гарно ілюстровану книгу із 200 рецептами страв, що містить розділ рецептів, спеціально підібраних для дитячого харчування. Усі рецепти адаптовані для приготування в мультиварці REDMOND RMC-M90. У кожному даються чіткі вказівки щодо набору та кількості інгредієнтів, покрокова інструкція. Дотримуючись їх, ви зможете досягти найкращого результату.
| Комплектация | Мультиварка Чаша RB-С512 Контейнер для приготування на парі Мірний стакан Черпак Плоска ложка Тримач для черпака/ложки Кошик для фритюру Шнур електроживлення Книга рецептів Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 27 х 41 см |
| Вага | 5.6 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33 х 30 х 45 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Сенсорне |
| Функції | 3D-нагрів Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колір виробу | Чорний/металік |
| Основна комплектація | Книга рецептів Кошик для смаження у фритюрі Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Мультикухар Експрес Молочна каша Тушкування Смаження Суп На парі Макарони Томління Варіння Випічка Крупи Плов Йогурт Піца Хліб Десерти |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Російська |
| Кількість автоматичних програм | 17 |
| Потужність нагрівального елемента | 860 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне керамічне ANATO |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Сумісні чаші | RB-C515 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.