(0) |
Rotex RMC530-G — багатофункціональна мультиварка з набором функцій Smart Cooking, а саме: регулювання часу і температури, режим Stand by, управління функцією автопідігріву, відстрочка старту.
34 автоматичних програми приготування, включаючи популярну програму ШЕФ-кухар, нові програми Пиво, Сир, Паска — дозволять вам готувати різноманітні страви за вашими фірмовими рецептами!
Чаша мультиварки об'ємом 5 літрів має подвійне антипригарне покриття.
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача-внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Кришка для чаші мультиварки Контейнер-пароварка Ополоник Ложка Мірний стакан Шнур живлення довжиною 1.2 м |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 27 х 29 х 26 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | 3D-нагрів Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь + пластик |
| Колір виробу | Білий/золотистий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Ложка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Дитяче меню: - Йогурт/тісто - Молочна каша - Дитяча суміш - Стерилізація Натуральне меню: - На пару - Овочі - Вівсянка - Томлiння - Рис Основне меню: - Шеф кухар - Барбекю - Борщ - Варення - Випічка - Глінтвейн - Голубці - Гречка - Сир - Запікання - М'ясо - Овочевий суп - Паска - Пиво - Пиріг - Плов - Підтримка тепла - Розморожування - Смаження - Суп - Тушкування - Фондю - Фритюр - Холодець - Каша |
| Додаткові можливості | Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 34 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RIP5017-A RIP5017-C RIP5032-C |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.