У наш час все більше людей віддають перевагу здоровому способу життя. Ми ретельно вибираємо харчові продукти для свого раціону, однак у багатьох не вистачає часу на щоденне приготування страв. Крім того, деякі люди вміють готувати лише найпростіші страви. Звичайно, є варіанти готового здорового харчування, більшість з яких є досить дорогими. Щоб допомогти вашому здоров'ю, а заразом заощадити ваш час та енергію, виробник побутової техніки SATELIT представив новинку у категорії "Техніка для ЗОЖ" - мультиварку-скороварку серії PRO COOKER SPC-500. У мультиварках SATELIT реалізовані всі способи приготування їжі, які використовуються у здоровому дієтичному харчуванні.
Мультиварки-скороварки дуже прості у використанні. Приготування з ними також не триватиме багато часу. У вас залишиться час піти до спортзалу, більше часу для рідних та близьких. Ви зможете пригостити друзів чудовими корисними закусками та все це без необхідності проводити годинник за плитою. Використання таких помічників, як мультиварки-скороварки SATELIT, змінить життя для тих, хто хоче жити здоровіше.
Мультиварка-скороварка SATELIT – це високотехнологічна кухонна техніка для легкого приготування різноманітних страв зі збереженням усіх поживних властивостей продуктів. Головною особливістю моделі SATELIT PRO COOKER SPC-500 є те, що цей пристрій поєднує функції мультиварки та скороварки. У ній є програми, що використовують технологію приготування їжі під тиском та програми, властиві мультиваркам, у яких приготування відбувається без тиску.
Програми для мультиварок-скороварок – це зручно, швидко та дуже смачно! Перейдіть на новий рівень кулінарного мистецтва за допомогою готових програм SATELIT! Програми приготування дозволяють приготувати страви з м'яса, птиці, риби, морепродуктів, гарніри, десерти та напої, готувати на пару, гасити, пекти, варити каші, супи та багато іншого. Для кожної автоматичної програми підібрано оптимальні значення часу та температури приготування (для приготування без тиску) та значення часу (для приготування під тиском), які завантажуються за замовчуванням під час запуску програми.
| Комплектация | Книга рецептов Контейнер для сбора конденсата Лопатка Мерный стакан Пароварка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.5 x 36 x 33.5 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 6.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33.5 x 36 x 33.5 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LED с подсветкой |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | Возможность индивидуальной настройки времени приготовления блюд Отложенный старт Функция сохранения блюда горячим - "Автоподогревание" |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Пастеризація Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер вимкнення Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір виробу | Нержавеющая сталь |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | На пару Жарка Тушение Выпечка Рис/Крупы Плов Молочная каша Первые блюда Холодец Бульон Джем Йогурт/Тесто Мультиповар Шеф-повар Подогрев |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 16 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Тефлоновое |
| Матеріал покриття чаші | Тефлонове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.