(0) |
| Комплектация | Мультиварка зі встановленою всередину чашею RB-C502 Контейнер для приготування на парі Плоска ложка Черпак Мірний стакан Посібник з експлуатації Книга "120 рецептів" Сервісна книжка Шнур електроживлення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 х 30 х 30 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34 х 32 х 32 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | світлодіодний, цифровий |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Пастеризація Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Колір виробу | Сріблястий/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Мультикухар Плов Смаження Молочна каша Йогурт Випічка Тушкування Крупи Суп На парі |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Російська |
| Кількість автоматичних програм | 10 |
| Потужність нагрівального елемента | 860 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне керамічне ANATO |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Сумісні чаші | RB-A501 RB-A503 RB-С502 RB-C505 RB-S500 RB-S500H RB-C508 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.