(0) |
Настільна плита FIRSTFA-5096-5 зі склокерамічною варильною поверхнею призначена для практично будь-якого посуду з плоским дном!
Модель обладнана однією конфоркою потужністю 1500 Вт і керується поворотними перемикачами.
| Комплектация | Настільна плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8 х 40 х 28 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 32 х 35 см |
| Додаткові характеристики | Температура варильної поверхні приблизно 400 °C Робоча поверхня з високоміцного кристалітового скла Металевий корпус Мережевий індикатор Регулятор температури Хромовані ручки для перенесення |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Потужність плити, кВт | 1.5 |
| Потужність конфорок | 1500 Вт |
| Діаметр конфорок | 22 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.