(0) |
Настільна плита Esperanza EKH012K потужністю на 1000 Вт обладнана нагрівальним елементом із термічним захистом від перегрівання.
Завдяки 5 рівням регулювання температури, Ви можете вибрати потрібну температуру для приготування вашої страви. Поверхня плити дуже легко чиститься.
Esperanza EKH012K ідеально підійде в місцях, де немає доступу до газу.
| Комплектация | Настільна плита Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6 x 21 x 21 см |
| Вага | 0.81 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 x 26 x 26 см |
| Додаткові характеристики | 5 рівнів регулювання температури |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | ТЕН |
| Потужність плити, кВт | 1 |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Діаметр конфорок | 15.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 070 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.