(0) |
Настільна індукційна плита EKH008 від компанії Esperanza оснащена двома конфорками потужністю 2000 Вт і керується сенсорними датчиками.
Модель має дисплей і функцію автовизначення наявності посуду на нагрівальній поверхні.
Особливості:
| Комплектация | Плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.5х60х36 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 4.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9х63х39.5 см |
| Додаткові характеристики | Автовизначення наявності посуду |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Потужність плити, кВт | 4 |
| Потужність конфорок | Ліва 2000 Вт Права 2000 Вт |
| Діаметр конфорок | Ліва 20 см Права 20 см см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.