(0) |
Настільна індукційна плита EKH011 від компанії Esperanza оснащена однією конфоркою потужністю 2000 Вт і керується сенсорними датчиками.
Модель має дисплей і функцію автовизначення наявності посуду на нагрівальній поверхні.
Індукційна плита чудово підходить для заощадження енергії й часу приготування. Він нагріває тільки основу кухонного начиння й тільки зону, де використовується. Завдяки своїм спеціальним функціям ви можете вибрати процес приготування й температуру, натиснувши лише одну кнопку. Ви хочете кип'ятити воду, приготувати суп, приготувати рис, з'їсти гарячий горщик і багато іншого? Легко, лише одна кнопка!
| Комплектация | Плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 x 28 x 36 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Автовизначення наявності посуду |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Потужність плити, кВт | 2 |
| Потужність конфорок | 2000 Вт |
| Діаметр конфорок | 16.5 см см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.