(0) |
Торгова марка HILTON представлена в Україні від 2008 року. На сьогодні в асортименті торгової марки 4 напрями й майже 500 найменувань товарів.
HILTON — це побутова техніка для дому, помічники на кухні, все для краси та здоров'я, посуд.
Основний напрям у роботі марки — представленість якісної та незвичайної побутової техніки в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд HILTON — це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення й поліпшення роботи на кухні та в домі.
HILTON віддають перевагу оригінальності дизайну й багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що необхідно, а часто і просто приємно використовувати в побуті.
| Комплектация | Настільна плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 х 21 х 21 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 8 х 24 х 26.5 см |
| Додаткові характеристики | Регульований термостат Прогумовані ніжки Напруга, В: 220 |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Потужність плити, кВт | 1 |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Діаметр конфорок | 15.5 см см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.