(0) |
Настільна електроплита EKH003K від компанії Esperanza обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і керується поворотним перемикачем.
Для додаткової безпеки, модель має вбудований термостат, що дає змогу уникнути перегріву.
Плита обладнана термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п'ятирівневому регулюванню температури ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
| Комплектация | Плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 x 27.5 x 25 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Додаткові характеристики | Термостат від перегрівання Без газ-контролю |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Потужність плити, кВт | 1 |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Діаметр конфорок | 15.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.