(0) |
(0) |
Компактність незамінна, коли Ви збираєтеся в подорож або на дачу. Настільна плита ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1,5/230М2 Неіржавка сталь за лічені хвилини досягає максимальної робочої температури, економлячи Ваш час.
Сталеве покриття корпусу забезпечує тривалий термін експлуатації. До всього іншого, Ви з легкістю зможете відмити забруднення, оскільки елемент нагрівання плитки знімний, що забезпечує доступ до піддона конфорки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.6 x 26 x 26.9 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 x 30 x 30 см |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Потужність плити, кВт | 1.5 |
| Потужність конфорок | 1500 Вт |
| Діаметр конфорок | 18.5 см см |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.