(0) |
Настільна індукційна плита ICS-B217 від компанії Ardesto обладнана двома конфорками й керується сенсорними датчиками. Індукційна плита чудово підходить для економії енергії й часу приготування та не вимагає багато олії, а це вже забезпечує екологічність і дієтичність.
Особливості:
| Комплектация | Настільна плита Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 х 60 х 31 см |
| Вага | 4.17 кг |
| Вага в упаковці | 4.83 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 64 х 38 см |
| Додаткові характеристики | Таймер |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Потужність плити, кВт | 2.9 |
| Потужність конфорок | Ліва 1600 Вт Права 1300 Вт |
| Діаметр конфорок | Ліва 16.7 см Права 14.5 см см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.